Postavljanje vanjskih pločica
Caginec
Postava keramike, kuhinja, WC, 3 terase. Ako je moguće postava ovaj tjedan. Potreban mi je majstor za dizanje starih pločica, ravnanje podova i postavljanje novih pločica u stanu. Radovi bi trebali biti završeni prije Božića.
Ukoliko ste zainteresirani za posao najbolje bi bilo da dođete i procijenite koliko bi to koštalo po kvadratu. Postavljanje keramike i montaža sanitarija te postavljanje laminata. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam ponudu za demontažu kade i WC školjke, ugradnja nove te skidanje starih pločica i postava novih. Trebam ponudu za polaganje podnih keramičkih pločica sa predhodnom impregnacijom i izravnavanjem podloge. Trebam majstora za farbanje podnih i zidnih pločica u kupaoni i koja bi bila cijena po kvadratu?