
Postavljanje vanjskih pločica
Lun
U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebamo radnika za obaviti manje radove: betoniranje rubova stepenica i dijelova nosivih stupova terase - popravak postojećeg stanja -stavljanje pločica na vanjsko stubište -popravljanje vanjske nadstrešnice. Trebalo bi zapunit 2 m kvadratna žbukom na zidu i podu kupaonice na mjestu gdje bila stara kada, ispunit rupe na postojećoj žbuki na zidovima površine 20 m2 i po potrebi poravnat kako bi se pripremili zidovi za pločice. Zainteresirani smo za ponudu za izvođenje radova na višestambenom objektu. Objekt je više stambeni sa 8 stanova i 4 etaže. Objekt je trenutno u fazi izrade konstrukcije te se završava etaža prizemlja.
Zainteresirani smo za izvođenje sljedećih radova: 1. Unutarnje strojne žbuke; 2. Vanjska stolarija; 3. Keramičarski radovi; 4. Unutarnja stolarija; 5. Izrada Estriha. Radovi se izvode za tvrtku s prijenosom porezne obveze. Trebam ponudu za renoviranje kupaonice od 4 m2, postavljanje knaufa u stanu, plafon i na pojedinim zidovima i sitne preinake stana. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica 120 x 60 cm u stubistu. Obzirom da treba dio stepenica (22 kom) do 1. kata podići tražim majstora koji bi pločice stavljao na glazuru a također manji dio s ljepilom do tavana. Uključena gazišta, čelo i zokl. Na katu također glazura cca 8 m2, plus stepenice do tavana, tu ima 3 podesta 3 m2. Jedan dio stepenica treba radit na glazuru jer ih treba podići radi vrata tavana. Trebam ponudu keramičara za skidanje starih i polaganje novih keramičkih zidnih pločica u kuhinji 90 x 560 cm. U očekivanju odgovora što je prije moguće.