Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje vanjskih pločica

Martinska Ves


Trebam ponudu za keramičarske radove, postavljanje keramike na 35 m2. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, skidanje starih pločica i postavljanje novih na terasi od cca 6 m2. Trebao bih postavljanje pločica u konobi i pripadajućoj kupaonici. Estrih je postavljen. cca 60 m2. Posjedujem sav materijal. Mogli bi početi s radovima odmah. Trebam ponudu za preuređenje kupaone od cca 4 m2:
- demontaža postojeće kada i sanitarija
- skidanje starih pločica, podovi (3,8 m2) zidovi (18 m2)
- postavljanje novih dovodnih i odvodnih cijevi
- postavljanje podnog grijanja
- postavljanje novih podnih i zidnih pločica Hitno tražimo majstora za postavljanje 3-ojih sobnih vrata, krpanje otpale žbuke (cca 5 m2). Također trebam keramičara za postavljanje pločica u kupaoni, kuhinji i hodniku.
Radi se o jednosobnom stanu gdje su sve stare pločice skinute, promijenjena instalacija i sada dolaze završni radovi keramike. Dakle samo postavljanje pločica i tuš kade bez kabine. Trebam ponudu za slijedeće radove: zamjenila bih postojeću kadu sa tuš kabinom s tim da bi tuš kada trebala biti izlivena u epoksi smoli, a odvod bi bio kanalicom nešto kao walk in tuš kabina. Dimenzije tuš kabine tj. kade je 167 cm x 69 cm, ako je moguće jedan zid na kojem su pločice također bih prekrila epoksi smolom kao i pod na kojem su isto tako keramičke pločice. Dimenzija zida je 169 cm x 260 cm a dimenzija poda je 169 cm x 200 cm. Da li vi možete odraditi i vodoinstalaterske radove? Također bih htjela premjestiti radijator ljestve na suprotni zid od onog na kojem je sad postavljen. Ako trebate još neku informaciju slobodno me kontaktirajte a ja se nadam da možete izvesti sve ove radove. Trebam keramičara za postavljanje pločica u kuhinji, 3 m2.