Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje vanjskih pločica

Puntiković


Trebam ponudu za kompletnu renovaciju kupaone. Znači vađenje sanitarija, razbijanje starih pločica, izmjena starih cijevi s novima, postavljanje novih pločica i sanitarija. Materijal je naš znači samo ruke za sve gore navedeno. Postavljanje pločica otprilike bi bilo oko 30 m2. Molim ponude slati na mail. Hvala. Trebam ponudu za postavljanje vanjskih pločica i klupica na rukohvatima od stepenica u dvorištu. Trebamo keramičara za jedan mali posao. Radi se o kuhinjici 280 * 130 cm, gdje treba popločati pod, što je cca 3,5 m2 i zidove cca 20 m2 (na jednom zidu je bojler, na jednom mali prozor, na jednom vrata pa su kvadrature približne).
U kuhinjici već jesu stare pločice pa bi nove trebalo lijepiti na stare. Ako je to dobra ideja - i na pod i na zidove bi htjeli velike ploče, ne male pločice. Stan je na 4. katu zgrade bez lifta. Najbitniji nam je termin radova jer smo ograničeni vremenom - kuhinjica je u stanu koji bi se oko sredine 12. mjeseca trebao isprazniti, tako da bi se i pločice trebale polijepiti u tom razdoblju (sredina prosinca) - do kraja 12. mjeseca treba još ići namještanje i useljenje.
Ako imate i svoje pločice, možete i to navesti, boja pločica bi trebala biti jako svijetla. Raditi se može cijeli dan, neograničeno. Sve kombinacije posla, dogovora, plaćanja dolaze u obzir! Hvala na javljanju. Trebam ponudu za postavljanje mozaika, staklene mozaik pločice u bazenu 57 m2. Cirka 35 m², ljepljenja pločica (imitacija kamena) na betonske zidove. Hidroizolacija je također potrebna pošto je to sve ograda i jedan dio je u zemlji. Trebam ponudu keramičara za polaganje podne keramike kvadrature 20 - 30 m2 cca. Ono što mi je najbitnije da pločice budu točno postavljene po vaservagi. U hodniku imam postavljene pločice i ne znam da li ih treba skidati ili je mogućnost postavljanja preko njih.
Ps. Ako me ne možete dobiti na telefon, ostavite poruku i ja ću se povratno javiti. Trebam ponudu keramičara za popločenje hodnika cca 5 - 6 m2.