Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje vanjskih pločica

Zasadbreg


30 m2 treba obložit keramičkim pločicama u kupaoni i kuhinji, pločice ni drugi materijal nisu kupljeni, a po potrebi mogu pribavit. Dio pločica u kupaoni se lijepi na knauf gdje stare nisam odljepio jer mi je netko rekao da se može na njih ljepit, drugi to ne preporučuju pa ne znam više. Po dogovoru ih skinem. Postavljanje balkonskih pločica 50 m2, jako hitno! Pločice su dimenzija 60 x 60. Keramičar je postavio dio pločica, nije zafugirao, ne može nastaviti rad zbog bolesti. Zbog radova na fasadi nam je bitan brz dovršetak radova. Imamo jos 50 m2 za postaviti koje trenutno nisu hitne, može i za par mjeseci (prizemlje). Trebam ponudu keramičara za polaganje podne keramike, skidanje starih i postavljanje novih pločica cirka 50 m2. Trebam ručno žbukanje 200 m2, postavu pločica 200 m2. Imam smještaj, može se počet odmah. Isključivo ozbiljne ponude. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam zamjenu keramičkih pločica na podu kupaonice i hodika, cca 8 m2. Trebam majstora za obnovu fuga u kupaonici.