Instalaterski radovi

Postavljanje vodovodnih instalacija

Betiga


Potreban mi je popravak ugradbenog Geberit vodokotlića, sporo se puni voda. Molim cIjenu popravka? WC na struju je van funkcije, šumila je voda lagano na mjestu gdje cjev ulazi u zid, zid je knauf i vrtio se lagano sat od vode, a sva je voda bila zatvorena. Trebam da netko to popravi. Došli su iz osiguranja i samo zatvorili dovod do wc-a. Trebam vodoinstalatera, zamjena slavine i dva ventila ispod slavine. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice.
1. Kupaona 9,12 m2, trenutno sadrži dva WC, jedan tuš i tri umivaonika, potrebno je od iste kupaone napraviti tri male kupaone (tuš, wc, umivaonik), izmjena vodovodnih i kanalizacijskih cijevi.
2. Wc u prizemlju 0,76 m2 sastoji se od wc i umivaonika, potrebno izmjeniti instalacije i pomicanjem zida u lijevo u skladišni prostor dodati tuš.
Kat
1. Kupaona 3,04 m2 zamjena instalacija wc, tuš, umivaonik
2. kupaona 9,12 m2 isto kao u prizemlju napraviti tri male kupaonice
Potkrovlje
1. WC 1,88 m2, izmjeniti instalacije wc, umivaonika, dodati tuš u prostor ispred wc.
2. Nova kupaonica u prostoriji 9,81 m2.
Molila bih cijenu skidanja, odvoza i postave keramike s Vašim ljepilom. Trebam izradu odvoda u kanalizaciju. Potrebno napraviti sustav da nema povrata otpadnih voda iz kanalizacije u kuću. Trebam ponudu za dobavu i montažu nepovratnog ventila na PVC kanalizacijskoj cijevi fi 200 mm u šahti za stambenu zgradu. Trebam postavljanje nove montažne kade, tražim majstora.