Postavljanje zaštitnih mreža
Ferdinandovac
Tražim ponude za ugradnju metalne ili drvene konstrukcije na balkonu kako bih na tu konstrukciju mogla staviti tanku mrežu za zaštitu mačaka na balkonu. Na jednoj stranici balkona bi se trebala napraviti i konstrukcija koja bi služila kao mali prozor s mrežom.
Balkon je širok otprilike 5.20 m, visina konstrukcije bi bila 1,60 i dubina 80 cm. Mogu na mail poslati skicu kako to treba izgledati ako nekog zanima. Zaštitna čvrsta mreža za mačke, na 1 prozor dimenzija visina 140, širina 111 cm. Molim ponudu. Trebam majstora za postavljanje zaštitne mreže za mačke na balkon. Mrežu smo već kupili za jedan balkon stana. Praktički riječ je o bušenju. Tražim majstora za postavljanje zaštitne mreže za mačku na dva balkona i na prozore u stanu. Tražim majstora koji bi mi postavio zaštitnu mrežu za mačke na lođu, koja je bočnim stranama zatvotena, vanjskog otvora širine cca 3,20 m i visine 1,80.
Mrežu, vijke i sve ostalo imam, trebam majstora. Trebam ponudu za postavljanje mreže na balkon za zaštitu od golubova. Trebam majstora koji će staviti mrežu za mačke na 3 prozora pvc, 1 je klizni prozor na balkonu, 2 x 1,2 m; 1 x 1,2 m; 1 x 1,2 m, mreža kupljena.