Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih i podnih pločica

Dežanovac


Potreban je keramičar za postavljanje podnih i zidnih pločica. Podne pločice su dimenzija 60 x 120 cm, ukupna površina je 50 m2. Postavljaju se na već postojeće pločice. Za zidove se koristi keramika "Marrazi grande sodalite blue" koja se montira u jednom komadu - u punoj visini zida. Dimenzije jedne pločice su 160 x 320 cm x 6 mm. Spojevi pločica se izvode pilanjem rubova pod kutem od 45°- "gerung". Ukupna površina je 16 m2. Zidne pločice se postavljaju na knauf zidove. Također je potrebno postaviti sokle (10 cm) u ukupnoj duljini 25 m. Trebam ponudu za građevinske radove renoviranja balkona s hidroizolacijom. Postavljanje pločica u stanu, 18 m2. Trebam ponudu za rušenje potkrovlja, zidanje, žbukanje, instalacije, keramiku, krov, fasadu, radi se o 200 kvadrata. Trebam ponudu za postavljanje keramike na dvije terase. Svaka terasa cca 50 m2. Trebamo uslugu keramičara. Želimo maknuti postojeće pločice i postavili nove u hodniku, cca. 6 m2. Privatna kuca (cca100 m2). Arhitektonski projekt postoji. 1. faza:
Rušenje postojećih zidova, dizanje podova (keramika, parket). Probijanje otvora za dva prozora i stijenu na izlaz na terasu. Gradnja novih pregradnih zidova, žbukanje, elektro instalacije, odvod dovod vode.
2. faza: Postavljanje keramike, gletanje i farbanje zidova. Trebam ponovno fugiranje vanjskih pločica na pred prostoru ispred stana, visoko prizemlje.