Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih i podnih pločica

Kaštel Kambelovac


Trebam kompletno renoviranje kuhinje: skidanje starih pločica i stavljanje novih na zid (cca 6 m2); stavljanje novih pločica na pod (cca 6 m2); zamjena vodovodnih cijevi u zidu, krečenje plafona (cca 6m2) i ostatka zida iznad pločica (cca 6 m2); skraćivanje plinske cijevi do bojlera i dizanje istog za 20 cm. Trebam ponudu za postavljanje keramičkih pločica u kupaonici. Trebam keramičara za postavljanje pločica u kupaonici veličine 1 × 2 m. Postavljanje keramike u kupatilu, trebam majstora keramičara. Radio se o balkonskim pločicama, 4 - 5 kvadrata. Pločice su se podigle. Molim za termin popravka. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike 60 m2 terase, odmah. Adaptacija kupaonice površine cca 4 m2. Demontaža stare keramike i sanitarija (wc školjka, lavandin, tuš kabina i bojler) te ravnanje podova i zidova, postavljanje pločica (hidroizolacije i svega drugog što ide) i postavljanje sanitarija. Nije nužno da sve radi jedna osoba.
Osim toga, u još dvije prostorije (hodnik i kuhinja) potrebno skidanje pločica (dva sloja) i postavljanje novih te zamjena vrata.
Zbog raznolikosti posla ponavljam da nema problema ako i više ljudi izvršava svak svoj dio te se možete javiti i ako radite samo nešto od navedenog.