
Postavljanje zidnih i podnih pločica
Sveta Klara
Trebam izvođača za postavljanje stare cigle na zid. Cigla je rezana na 3 cm, ukupno imamo površinu od 10 m2 - 5 m2 zida u stanu i 5 m2 zida na balkonu. Trazim keramičara, potrebno postavljanje hidroizolacije i keramike u 2 kupaonice, samo podovi cca 10 m2, radovi mogući tijekom lipnja. Postavljanje pločica na balkonu, cca 3 x 1, treba napraviti mali pad te postavljanje pločica u kuhinji između elemenata, slične dimenzije. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Potrebna mi je zamjena silikona na tuš kabini, izvedba radova bi bila iza 15 h. Trebam majstora keramičara za polaganje pločica. Postavljanje keramike i montaža sanitarija te postavljanje laminata.