Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih pločica

Blinjska Greda


Potreban je keramičar za postavljanje podnih i zidnih pločica. Podne pločice su dimenzija 60 x 120 cm, ukupna površina je 50 m2. Postavljaju se na već postojeće pločice. Za zidove se koristi keramika "Marrazi grande sodalite blue" koja se montira u jednom komadu - u punoj visini zida. Dimenzije jedne pločice su 160 x 320 cm x 6 mm. Spojevi pločica se izvode pilanjem rubova pod kutem od 45°- "gerung". Ukupna površina je 16 m2. Zidne pločice se postavljaju na knauf zidove. Također je potrebno postaviti sokle (10 cm) u ukupnoj duljini 25 m. Postavljanje nove keramike i hidroizolacije na nenatkrivenoj terasi. Potrebno je ukloniti stare pločice i hidroizolaciju, pripremiti podlogu i postaviti hidroizolaciju i nove pločice. Osim toga treba urediti i dva odvoda. Površina iznosi cca 4 m2, a nove pločice su već nabavljene. Pločice su manjeg šesterokutnog formata. O nabavi ostalog materijala možemo se dogovoriti. Trebam ponudu keramičara. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam keramičara za obnovu wc-a, potrebno je ravnanje podova i zidova, postava keramike. Visina nekih 2 m (znači nije do plafona), pod, zidovi, kada zidana. Nekakvih 15 m2 keramike i saniranja zidova nakon zamjene vodoinstalacija. Trebam majstora za sanaciju prokišnjavanja terase. Trebam ponudu za polaganje podne keramike 15+10+7.5 m2 i 14 m2 zidne keramike.