Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih pločica

Čelina


Trebam zidara za izradu stepenica na terasi cca 6 stepenica i keramičara za postavljanje pločica na terasi i dva stepeništa cca 15 m2. Trebam keramičara za popravak 4 ploćice u kupaonici koje su se odvojile od zida i izgledaju na zidu kao brdašce i 10-ak ih je otpalo. Hitno je i popravak mi treba što prije. Trebao bih ugradnju tuš kade i kabine s tim da bi trebalo i ove pločice ukloniti i ponovo staviti jer je popuštala voda tu kod starog tuša a to je bilo napravljeno jer zidovi idu ukoso. Tražim ponudu za radove renoviranja obiteljske kuće. Renovirala bi se kupaona, podna kermika u hodniku i podovi / laminati u sobama. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na terasu 16 m2. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom.