
Postavljanje zidnih pločica
Gornji Požar
Trebam ponudu za uređenje stana:
- Farbanje 4 radijatora (van stana) i cijevi unutar stana,
- Farbanje i uređivanje 7 vrata i štokova (vrata izvan stana),
- Uređenje balkona - postavljane pločica oko 7 m2,
- Brušenje i farbanje ograde 6 m i uređenje zida,
- Postavljanje pločica u kuhinji i hodniku, skidanje starih i micanje / vraćanje kuhinje oko 19 m2.
S radovima bismo započeli što prije. Radovi za farbanje radijatora započeli bi u 6.mj., kad se izbaci voda iz sustava. Trebam ponudu za građevinske radove:
- skidanje starog krova postavljanje novog, izolacija, limarija, povezivanje stepenicama,1. kat s potkrovljem
- uređenje dviju kupaonica, svaka 4 m2: skidanje pločica, promjena instalacije, postavljanje tuš kade i kupaonskih elemenata
- estrih dviju terasa s ogradom,
- promjena stolarije (dva prozora s vratima, jedan dupli prozor),
- uređenje fasade s izolacijom 5 ili 10 cm), kuća veličine 10 x 9 m, visina do sljemena 6 m Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Traži se kooperant za izvođenje keramičarskih radova na novogradnji površine oko 225 m2. Radovi obuhvaćaju unutarnje i vanjsko postavljanje. Pločice su već kupljene, a volio bi znati i okvirnu cijenu po kvadratu. Kupatilo je jako malo, oko 3 metra kvadratna, potrebno je preko starih nalijepit nove pločice jer za godinu dvije idemo u potpunu obnovu kupatila. Pločice imamo. Žurno mi je. Tražim tvrtku koja obavlja više građevinskih poslova odjednom jer imam nekoliko radova na kući koje je potrebno obaviti. Sanacija dimnjaka, zapravo bušenje rupe u podrum za čišćenje dimnjaka. Rušenje verande i izgradnja nove terase, rušenje zida u kuhinji i izgradnja izlaza kliznog na novu terasu. Zatim, ako bi u to vrijeme radili i kuhinju: postavljanje pločica, kao i novih utičnica za struju. Također, i novi pod u kuhinji. Zavisno o ponudi, moguća i sanacija kupaonice. Na mail adresu vam mogu poslati i slike verande. Manja kuća (novogradnja), trebam keramičara za postavu 45 m2 pločica na terasi i kupaonici.