Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih pločica

Kukurini


Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije. Potreban mi je keramičar za popločati 28 metara kvadratnih kupaonice i napraviti pad u walk in tušu. Skidanje pločica s terase 5,5 x 4 m (postavljene su pločice na pločice). Zaštita Sika ili slično jer terasa podlijeva u sobu ispod. Postavljanje novih plocica. Popravak ruba terase uz oluk, voda curi između oluka i terase, fali bakrena ploča na kraju jer je prosli keramičar skinuo zbog ljepljenja pločica i sad voda podlijeva između. Trebam majstora za popravak keramike na balkonu. Mijenjanje silikona u tuš kabini. Naime, uselila sam se u stan i očito podstanari od prije nisu pazili i uredno održavali prostor i silikon u tuš kabini je popustio totalno i kupi se plijesan. Također kad se povlače vrata ima na mjestima kamenca. Kako meni ovo jako bode oči i želim da mi je sve tip top, želim u što kraćem roku srediti ovaj problem. Potrebno mi je silikoniranje tuš kade, koja pušta na dva mjesta. Silikonirana je prije godinu dana, silikon nije vidno oštećen, mali je počela puštati prije nekoliko mjeseci. Te je također potrebno gugutanje pločica na mjestu gdje se pojavila plijesan. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike unutar objekta, stan 38 m2, nova glazura, po mogucnosti odmah da se krene sa radovima.