Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje zidnih pločica

Matenci


Trebamo keramičara za postavljanje pločica u kupaonici od 5 m2, kuća je novogradnja, pločice su u dvije boje. Potrebno je postaviti pločice većih dimenzija na dva balkona, što prije moguće. Materijal imam sav pripremljen. Trebam ponudu za skidanje parketa, ravnanje, postavljanje pločica podnih. Trebam ponudu keramičara, trebam postavu cca 70 m2 keramike. Rekonstukcija postojeće kupaonice. Kuća je građena 1990. tako da su zidovi od cigle (nema kamena). Postojeće i novo planirano stanje dani su u privitcima. Voda je osim preko bojlera spojena na centralno (nafta) koje se godinama ne koristi ali svejedno bi pustili da je bude i dalje spojena na centralno ako se ubuduće opet bude koristilo. Kupaonica se nalazi na katu obiteljske kuće. Stan u prizemlju i stan na katu su odvojeni i svaki ima svoj posebni priključak na vodu tako da nisu ni na koji način povezani. Kotlovnica od centralnog je u podrumu.
Potrebna je rekonstrukcija kupaonice u punom obimu tako da tražimo izvođača koji može izvesti što više radova (keramiku, vodoinstalacije, podloge itd.). Poželjno bi bilo da radovi počnu u roku od 2 mjeseca.
U prilogu su postojeće i novo stanje. Adaptacija stana od 60 m2: rušenje zidova, postavljanje podova (pločice, laminat) te potpuna adaptacija kupaone i kuhinje, krečenje zidova. Trebamo fasadere i keramičare.