
Postavljanje zidnih pločica
Pavlovec
Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova 140 m2. Ugradnja 90 metara štrukature, postava 70 m2 laminata, postava keramike 60 m2. Trebam ponudu za renoviranje kupaonice. Potrebno je razbiti pločice, doraditi instalaciju za umivaonik, nalijepiti pločice, montirati wc, tuš kadu i pregradu i umivaonik s ormarićem i ogledalom. Imam slike trenutnog stanja i željenog i mogu ih proslijediti na mail. U potrazi sam za mjstorom koji bi skinuo postojeće pločice, stavio hidroizolaciju i postavio nove pločice. Terasa ima 20 kvadrata. Uklanjane pločica, uklanjanje zidića oko kade, izoliranje zida jer vlaga prolazi u drugu prostoriju, popravak odvoda, skidanje laminata sa plafona te nanošenje novog te nanošenje novih pločica u prostoru od cca 20 m2. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru;
Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju?
Lijep Pozdrav,
Tomislav Trebam ponudu za zatvaranje balkona od 3 m2, po mogućnosti što prije. Također trebamo keramičara za postavljanje pločica podnih i zidnih u kupaonici i kuhinji u istom stanu. Trebam ponudu keramičara za postavljanje keramičkih pločica normalne srednje veličine, oko 30 kvadrata pločica u kupaoni i na dijelu zida u kuhinji. Vrijeme radova: poželjno u 6.mjesecu, ali može i po dogovoru.