
Postavljanje zidnih pločica
Velika Kosnica
Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju.
Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova.
Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam majstora za popravak, čišćenje starog silikona, silikoniranje tuš kabine - curi na nekoliko mjesta, vidljivi su tragovi oštećenja starog silikonskog kita. Trebam majstora za čiščenje starih fuga i fugiranje pločica. Trebam ponudu za gradnju kuće - visoki rohbau. Trebam ponudu za keramiku, žbukanje, zidanje i glazuru. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja stupova ograde ili oblaganje sa nekim drugim materijalom koji je otporan na vremenske uvjete. Stupovi su betonski i cokl na kojem su. Mogu poslati skicu istih po potrebi.
U obzir dolaze ponude sa postavljanjem umjetnog kamena ili pločica. Stupova ima 9 x 95 x 30 x 20; cokl 12 m x 25 cm x 25 cm. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupatilu. Trebam izolaciju u tušu, postavljanje zidnih pločica dimenzije 60 x 120 cca 12 m2 i podnih cca 7 m2, normalnih dimenzija, postavljanje vrata tuša i svih sanitarija.