Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija kupaonice

Novi Vinodolski


Trebam keramičara za polaganje keramičkih pločica na na zid u kuhinji i tuš-u, ukupno oko 7 m2. Keramičarski radovi. Trebamo prezidati jednu prostoriju u podrumu I zvučno izolirati za sviraonu. Površina 18 m2, visina 2,10 m. Da li vi možete pružiti navedene usluge? Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova. Prostorija od cca 26 m2. Potrebno je žbukati i poravnati štokove za vrata. Zidove gletati i poslije ofarbati. Molim cijenu i okvirno vrijeme. Trebam ponudu za adaptaciju stana od 33 m2. Stan je u prizemlju kuće. Na podu se nalazi beton i potrebno je postaviti pločice. Sa zidova i stropa potrebno je skinuti postojeći knauf i postaviti novi. U kupaonici je potrebno skinuti postojeću keramiku, promijeniti instalacije i postaviti keramiku i sanitarije. Kupaonica je cca 3 m2. Kuhinjski dio ima otprilike 2 m odvoda koje je isto potrebno izmijeniti. Kroz cijeli stan potrebno je provući novu električnu instalaciju. Promijeniti 2 dvokrilna prozora i jedan mali te skinuti dvoja sobna vrata. Bojanje zidova u bijelo. Imam oko 100 m2 dvorišta koje bi trebalo renovirat i jednu prostoriju od 12 m2, trebam ponudu. Obraćam vam se s molbom za informativnu ponudu za zatvaranje i uređenje balkona površine cca 5 m² i visine cca 230 cm. Balkon je orijentiran prema jugoistočnoj strani, a željeli bismo ga adaptirati u funkcionalan prostor koji se može koristiti tokom cijele godine. Balkon pokriva jedan manji balkon, otprilike polovicu cijele njegove površine, pa bi bilo potrebno napraviti i pokrov balkona. Bitno nam je da preko ljeta ne zagrijava previše prostor unutar kuće (balkon je većinu dana obasjan suncem, ali je u sjeni krošnje drveta koje je odmah pored, no to drvo možda neće uvijek biti tu), a da preko zime u prostoru balkona nekako riješimo problem vlage, pa me zanimalo mogu li se postaviti trostruka stakla, prozori koji se otvaraju barem djelomično radi ventilacije zraka, izolacija stiroporom ili kamenom vunom, i da li je to sve uopće potrebno kako bi se prostor mogao koristiti tijekom cijele godine.
Balkon je trenutno dostupan iz dnevnog boravka, te je povezan s dva prozora iz spavaće sobe. Molim vas da mi, na osnovu ovih podataka, pošaljete okvirnu ponudu i procjenu trajanja radova. Trebam ponudu za renoviranje stubišta kamene kuće. Zidovi na stubištu: skidanje stare žbuke, cementni špric, žbuka, ljepilo i mrežica, gletanje.
Stepenice: oblaganje gazišta i čela u lagani i otporni materijal, idealno laminat za stubište. Prema potrebi zamjena dotrajalih starih gazišta.