
Potpuna adaptacija kupaonice
Osijek
Tražim keramičara za postavljanje sobnih pločica u prostoriji od 16 m2. Ugradnja 1.5 m vodovodne cijevi u zid postava 20 m2 pločica ljepilom na postoječe i postava oko 10 m2 knaufa. To je uređenje kupaone. Pod i ostale instalacije su u redu. Balkon u stanu - 20 m2, 3. kat, lift, trebam ponudu za sljedeće:
- Skidanje starih pločica i hidroizolacije po potrebi
- Demontaža sifona fi/100 - 2 kom
- Dobava i ugradnja novih sabirnih sifona s brtvenom prirubnicom fi/100 - 2 kom
- Dobava i ugradnja glazure
- Dobava i ugradnja brtvene hidroizolacijske trake
- Dobava i ugradnja hidroizolacije
- Dobava i ugradnja ljepila za pločice te postavljanje pločica (pločice 45 x 45 nabavljene)
- Ugradnja cokla i silikoniranje Trebam ponudu za renoviranje stubišta kamene kuće. Zidovi na stubištu: skidanje stare žbuke, cementni špric, žbuka, ljepilo i mrežica, gletanje.
Stepenice: oblaganje gazišta i čela u lagani i otporni materijal, idealno laminat za stubište. Prema potrebi zamjena dotrajalih starih gazišta. Ugradili smo PVC stolariju, 2 prozora s dvoja balkonska vrata i mali prozor u niši te nam za iste treba obrada oko njih. Po mogućnosti što prije. Trebamo ponudu za saniciju pet balkona prema mišljenju statičara u prilogu. Uz to, tražimo i ponudu za sanaciju fasade zgrade na kojoj su balkoni dimenzija cca 25 x 15 m te istočne fasade (nema balkona) dimenzija cca 8 x 15 m. Sanacija fasade uključila bi potpuno skidanje stare fasade, ugradnju izolacije i svih potrebnih završnih slojeva. Trebaju mi ponude za uređenje poslovnog prostora 27 m2 koji je sada roh bau, a trebalo bi ga kompletno urediti za korištenje (bez namještaja).
Treba napraviti jednu prostoriju za wc sa umivaonikom, staviti bojler i grijanje, pločice na pod, urediti zidove i sve ostalo što inače ide za poslovni prostor.