Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija kupaonice

Rastovac


Trebam zamjenu podnih pločica u kupaonici i hodniku cca 11 m2. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica u kuhinji. Trebam majstora za adaptaciju, prizemlje kuće (2 sobe, boravak, kuhinja, kupaonica, wc), trebam keramičara, kompletno promjeniti pločice, u sobama pogletati zidove i opiturati. Trebam ponudu za postavljanje Knauf Brio 25 ili 18 ploča iznad podnog grijanja 110 m2. Molio bih informaciju o mogućnosti izvođenja radova adaptacije stana. Radi se o stanu starogradnje iz 60ih, na šestom katu i kvadrature cca 54 - 55 m2 s jednom sobom, kupaonicom, nužnikom, kuhinjom i dnevnim boravkom.
Mijenjali bi elektroinstalacije i dodali nove utičnice, mijenjali bi vodoinstalacije, renovirali wc, te ukoliko je moguće prebacili kuhinju na novu lokaciju. Postojeće zidove bi ogulili i gletali te nanovo krečili. Dizali bi podove te ih nivelirali i obložili laminatom i pločicama. Zanima me informativna cijena po m2 / kom / m’ izvođenja radova i kada bi bili slobodni za iste? Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Trebala bi skinuti postojeći brodski pod, napraviti podlogu te postaviti pločice, cca 16 m2, komplet s materijalom, molim ponudu.