Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija kupaonice

Starjak


Trebam majstora keramičara za postaviti pločice u wc, 5 m2. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike - opremanje kupaonice i zidnih pločica u kuhinji. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kuće dimenzija 7 * 8 m2. Novi podovi sa izolacijom, nove pločice na podu, nove instalacije, struja, voda, kanalizacija, novi prozori i vrata, nova izolacija na krovu i novi crijep, skidanje stare fasade i izrada nove sa 10 cm izolacije, zamjena pločica na terasi od cca 40 m2. Uklanjanje starog materijala. Postavljanje pločica vanjskih oko 50 kvadrata. Balkon, sjenica, stepenice. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na terase cca 120 m2, podove u kući cca 150 m2 i 5 kupaonica. Sanacija terase, hidroizolacija Sika materijalima preko postojećih pločica 25 m2. Sanacija pristupnih stepenica i podesta razvijene površine cca 10 m2. Terasu, sokl i čelo terase hidroizolirati. Stepenice i podest štemati do zdravog materijala, ugraditi cijev oborinske kanalizacije u podest cca 2 m1 i nanovo betonirati. Postavljanje pločica na sve navedeno. Molim navedite uz aproksimativnu cijenu i rok izvođenja radova. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove.