Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija stana

Bikovec


Trebam ponudu za renoviranje kupaonice od 4 m2, postavljanje knaufa u stanu, plafon i na pojedinim zidovima i sitne preinake stana. Trebam otvor za terasu od 140 proširiti na 210, znaci napraviti novi nadvoj tako i za prozor od 120 pomaknuti otvor s novim nadvojem. Jedan prozor s širine 80 napraviti nadvoj na 140. Širina zida je 30 cm. Posjedujemo kuću koja je napola izgrađena i potrebno ju je dovršiti. Trenutno je stanje roh bau te je potrebno uvesti struju, vodu, podno grijanje, keramiku, sanitarije, laminat. Potrebno je i izvana napraviti manje radove bagerom. Kada se možemo čuti za detaljne informacije? Zanima nas kompletna adaptacija kupaonice te još neki vodovodni / keramički radovi. Radi se o stanu u zgradama građenih 1960. - 1970.-tih. Grijanje i topla voda preko toplane, nema bojlera. Radovi (kupaonica i kuhinja dijele zid u kojem je vertikala):
Kuhinja: - nove podne i zidne pločice - zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - instalacija priključka za sudoper (trenutno zidna slavina, htjeli bismo da bude obična) - da se na isti može priključiti i suđerica.
Kupaonica (3.5 m2):
- zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - priključak za kotlić, tuš slavinu, slavinu za umivaonik, veš mašinu - hidroizolacija - nove pločice podne i zidne - montaža tuš kade s kabinom (obična kada, ne ravne) - montaža WC školjke i kotlića (običan kotlić, ne-ugradbeni) - montaža umivaonika
Hodnik: - nove podne pločice. Priprema za ugradnju vodomjera: - neki "prozor" u zidu u kojem bi možda već stavili brojilo za budućnost ako se ikad uvede u zgradu. Ukupna kvadratura keramike je cca 30 m2 (zid + pod). Treba bi mi majstor za napravit galeriju u dnevnom boravku. Trebam ponudu za uređenje gornjeg kata, kuća nova cca 9 x 8, sve instalacije, žbukanje i sve ostalo. Tražim vodoinstalatera za adaptaciju kupaonice, izmjena starih, postavljanje novih instalacija i sanitarija te zidnih i podnih pločica. Površina je 2.5 m2.