
Potpuna adaptacija stana
Gubaševo
Trebam izvođača građevinskih radova za uređenje interijera, vodoinstalaterski i keramičarski radovi, za renovaciju kupaone. Demontaža tuš kabine, umivaonika, WCa, pločica i sve na novo, remontaza bojlera + ugradnja kliznih vrata umjesto standardnih. Kupaona je mala, 170 x 210, tuš kada je 170 x 80, osim tuš kade mali umivaonik i wc i vešmasina. Ima dovoljno prostora za sve, pogotovo sa novim kliznim vratima.
Tuš kadu sam nabavio, ostale sanitarije trebam kupiti, to mogu ili ja ili preko vas; novi umivaonik sa zrcalom, novi wc i kotlić (ne ugradbeni), osim toga i prerada instalacija zbog pomicanja vešmašine. I plocice nove naravno. Odvod vešmasine ide u pod i ima neki odušnik, to je prijašnji vlasnik radio, taj odvod s odušnikom je pored tuš kabine i nisam siguran spajaju li se odvodi pa jedna cijev ide u vertikalu ili nešto drugo. Sve možda ide u novi ventilacijski motor. Nova lampa, po mogućnosti i dorada instalacije struje za lampu da i zrcalo iznad umivaonika ima pozadinsko ambijentalno svijetlo na prekidač.
Staklena stijena za tuš kabinu išla bi naknadno sa jednom firmom, tako da to ne treba. Osim ako bi išlo u neku dobru cijenu. Po mogućnosti u najkraćem roku. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kuće dimenzija 7 * 8 m2. Novi podovi sa izolacijom, nove pločice na podu, nove instalacije, struja, voda, kanalizacija, novi prozori i vrata, nova izolacija na krovu i novi crijep, skidanje stare fasade i izrada nove sa 10 cm izolacije, zamjena pločica na terasi od cca 40 m2. Uklanjanje starog materijala. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupatila, trebala bi mi ponuda (izvid) za renoviranje kupaonice 210 cm x 190 cm po sistemu "ključ u ruke". To bi podrazumijevalo: skidanje bojlera i ugradbene kade. Nabavka i montaže novog bojlera, tuš kade (sa kabinom) i miješalice za istu. Skidanje zidnih pločica nabavka i montaža drugih (na jednom dijelu gdje je sada kada mislim da bi se trebale staviti i podne pločice). Skidanje wc školjke i vodokotlića te nabavka novih sa montažom. Također (osim nabavke i montaže) trebam i odvoz svog materijala te starih sanitarija. Napominjem da se u tom stanu živi tako da bez WC školjke ne mogu biti (vodu mogu točiti i u kuhinji ali školjka mi dnevno treba). Trebala bih farbanje zidnih i podnih pločica u kupaoni premazima kao što su epoxi smola, industriski pod ili slično. Radi poplave potrebno je skinuti postojeći strop od knaufa i postaviti novi strop od knaufa, u sobi cca 15 m2. Radove je potrebno izvesti dosta hitno. Molim ponudu sa cijenom. Tražim keramičara za postavljanje keramike unutarnje podne i uređenje hodnika zidova. Trebam ponudu za završne zidarske radove nakon ugradnje stolarije za 2 kupaonska prozora i prozor i balkonska vrata s tim da na jednom kupaonskom prozoru treba samo vanjska obrada jer je postavljen samo silikon.