Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija stana

Korenica


Trebam ponudu za adaptiranje / renoviranje cjelog kupatila, sve stare sanitarije i pločice izvaditi i nove instalirati, zidove ofarbati i postaviti nove pločice za tuš. Keramičarski radovi. 25 m2 pločica (hodnik i kupaona). Priprema zidova kupaone za postavljanje pločica. Obrada špaleta oko prozora u stanu. Dimenzije prozora: 1770 x 2210 mm, 2300 x 2200 mm, 1120 x 1210 mm. Tražim izvođača građevinskih radova za adaptaciju postojeće kuće cca 56 m2 i nadogradnju novog dijela kuće cca 60 m2 na postojeći dio. Visoka prizemnica, cca 110 m2 stambenog prostora u prizemlju i potkrovlju. Dvije terase u prizemlju od ukupno cca 15 m2 i dva balkona u potkrovlju ukupno cca 6 m2.
Postoji građevinska dozvola, s radovima se može početi po dogovoru. Zgrada je koncipirana na način da čini dva volumena – jedan na mjestu gdje je bila postojeća zgrada u kojem su smještene servisne prostorije kao što su spremište, kotlovnica, kupaonica te stubište i dvije sobe te drugi volumen pravokutnog oblika smješten južno od prvog volumena u kojem je smješten veliki otvoreni dnevni boravak s izbom i izlazom na terasu koja je dijelomično natkrivena. Na katu su smještene tri spavaće sobe i kupaonica te balkoni. Konstrukcija zgrade će biti od armiranobetonskih horizontalnih i vertikalnih serklaža s ispunom od blok opeke. Stropne ploče će biti armiranobetonske. U prizemlju će zidovi dijelomično biti armiranobetonski. Krov će biti drveni kosi dvostrešni s krovnim kućicama. Nosivu konstrukciju predmetne stambene zgrade čine armiranobetonski zidovi u prizemlju te zidovi od blok opeke debljine 25 cm sa armiranobetonskim horizontalnim i vertikalnim serklažima. Stropne ploče će biti izvedene od armiranog betona debljine 16 cm sa slojem plivajućeg poda.
Zgrada ima građevinsku (bruto) površinu od 260,39 m², stambene je namjene s jednom stambenom jedinicom. Visine je P + 1 – prizemlje i kat. O detaljima možemo nakon inicijalne okvirne ponude. Ugradili smo PVC stolariju, 2 prozora s dvoja balkonska vrata i mali prozor u niši te nam za iste treba obrada oko njih. Po mogućnosti što prije. Zatvorila sam balkon te ga treba iznutra ga srediti. Požbukati okolo zidne stijene, dio zida srušiti te ga obradit kao i sve zidove, pogletat, pofarbat, finiširat prostoriju, od površine cca 6 m2. Trebam ponudu za adaptaciju stana u potkrovlju obiteljske kuće. Prostor je veličine cca 75 m2, trenutno prazan bez prezida, postavljena su 4 PVC prozora, potrebna i adaptacija postojećeg balkona koji je malo oštećen. Za sada trebam samo grube radove (prezidi od knaufa, glazura, instalacije i sl..).