Adaptacije i radovi u interijeru

Potpuna adaptacija stana

Lipovac


Interesira me ponuda za renoviranje stare kupaonice. Kupaonica je veličine 2 x 2 m, visine cca 2.8 m. Postavljene su zidne i podne pločice. Potrebno je urediti vodu na novo te odvode, staviti nove odvode, urediti prostor za tuširanje, umivaonik i wc školjku s kotlićem. Interesira me cijena svih radova, materijal bi kupili mi. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Trebam obradu špaleta za 4 pvc prozora i 1 ulazna pvc vrata. Trebam ponudu za adaptaciju / rekonstrukciju studio apartmana od cca 50 m2, i prenamjena u jednosobni apartman. Kupatilo se ne dira. Rušenje kamina, 1. zida sa voltom. Promjena keramike na podu, zatvaranje 1 vrata sa sa knaufom, izgradnja 1 sobe sa knaufom, ugradnjom ugradbenih ormara i kliznim vratima. Promjena 1 sobnih vrata. Promjena ulaznih vrata. Promjena nekih električnih instalacija zbog prenamjene prostora. Krečenje prostora. Odvoz sveg otpadnog materijala. Molim ponudu za potrebne radove sa materijalom i ponudu bez materijala dakle da sami kupujemo potreban materijal kako se dogovorimo. Radovi bi trebali početi najkasnije početkom ožujka i biti gotovi do početka svibnja zbog opremanja. Keramičke pločice na kuhinjskom podu (oko 30 m kvadratnih) su popucale usljed potresa. Isto se je desilo i na kupaonskim zidovima (oko 20 kvadrata). Treba skinuti pločice, ustanoviti je li došlo i do dubinskig puknuća poda i zidova, te sanirati eventualna dubinska oštećenja da bi se moglo postaviti nove pločice. Trebam majstora za bojanje dva metalna štoka sa nadsvjetlom. Trebam ponudu za uređenje garaže. Garaža se nalazi u zgradi, klasični ulaz u zgradu. Problem je što u garažu jako curi tijekom kiše i krov je sav propao i pun je algi od vlage i vode.