
Potpuna adaptacija stana
Trget
Trebam keramičara za malu kupaonu cca 15 m2. Sve pločice sam kupila i ljepilo, samo treba izolaciju namazti na betonu (premaz), jedno 4 kg bi trebao nabaviti majstor. Molim ponudu, hitno. Potrebni su mi majstori, odnosno izvođači radova za adaptaciju kuće. Trebamo sve, od promjene krovišta, do dogradnje te na kraju i adaptaciju interijera. Trebamo nove instalacije (voda, struja, grijanje), pločice, knauf. Molim ozbiljne ponude i izvođače koji mogu raditi više toga od jednom. Željeni početak radova je sredinom sljedeće godine. Trebam ponudu za unutarnju obradu špaleta za 2 nova PVC prozora i dvije unutarnje klupčice. Dimazije prozora: 1. 1260 x 1130 (visina x dužina) 2. 1375 x 1945. Mala kuhinja u L, minijaturna. Imam uređaje za ugraditi. Treba mijenjati pločice, zidne i podne. Materijal neke srednje kvalitete. Trebao bi netko doći i zapravo sve od starta odrediti, reći mi što trebam i sve od početka do kraja ako je moguće. Probila mi je voda na balkonu između pvc stolarije na plafonu i sa strana betonskog dijela koji je obložen stiradurom. Također na dvije sobe trebam popravak 2 rolete koje su izbijenene za vrijeme oluje. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Želimo adaptirati postojeći balkon koji je velik oko 5 kvadratnih metara. Htjeli bismo ga ostakliti. Arhitektica je priredila cijeli projekt u koracima i imamo dizajn kako bi balkon trebao izgledati. Potrebni su nam radovi demontaže, gipsa, stolarski radovi i podopolagački. Zainteresiranima šaljemo dokument gdje je sve raspisano.