
Pregled i popravak električnih instalacija
Jelisavac
Trebam skidanje plinskog bojlera i postavljanje električnog bojlera na to mjesto u kuhinji. Montaža lustera iznad stola. Potrebno bude povući kabel iz zida prema sredini prostorije za to, trebam električara. Motor za klizna vrata na ogradi ne radi. Motor je marke Lift Master 300, trebam majstora za popravak. Trebam električara za promjenit dvije utičnice i dva lustera, skinuti pokvarenu klimu, također poklanjam nekoliko starih električnih aparata.
Trebam majstora za promjenu motora na hidroforu. 1. Skinuti sa stropa stropnu lampu. 2.Montirati novu kristalnu lampu na mjesto skinute stropne lampe. Nova kristalna lampa je novokupjena. Prije monaže na strop se svi kristali moraju montirati tako da bi lampa bila jedna cjelina. Izvršitelj te montaže treba biti iskusan u toj vrsti posla. Lampa ima određenu težinu a strop je knauf - ploča. Zato montaža lampe za strop treba biti izvršena specijalnim vijcima.
3. Potrebno je zamjeniti 3 žarulje u jenoj stropnoj lampi. 4. Zamjeniti jednu dugačku (1 m) neonku iznad sudopera u kuhinji. 5. Zamjenit žarule u dvije zidne lampe. 6. Montirati 1 zidnu lampu na vanjskom zidu balkona. Trebam majstora, potrebno je spojiti štednjak na struju, štednjak je došao bez kabla i utikača.