Instalaterski radovi

Pregled i popravak električnih instalacija

Strmec Podravski


Trebam električara. Potrebna je zamjena 2 štekera, promjena mjesta stropne lampe i jos par sličnih sitnica. Tražim majstora za električni bojler Vaillant, ne grije vodu. Trebala bih električara za postavljanje stropnog ventilatora. Trebam električara, potrebno je provesti novu elektro instalaciju, zamjenu postojećih osigurača automatskim i ugradnju FID sklopke.
Kuhinja ima cca. 40 m2. U kuhinju bi se postavilo: 1 trofazna utičnica, 15 standardnih utičnica, rasvjetno tijelo na plafonu, provuć instalaciju cca. 5 m za 6 GU10 reflektora koji će se ugradit u knauf.
Nakon završetka radova utičnica, spajanje indukcijeke ploče i rasvjete na plafon i iznad kuhinjskih elemenata. Popravak termoakumulacione peći AEG. Peć slabo grije. Trebam majstora za demontažu plinskog i montažu električnog bojlera. Trebam električara, zamjena stare razvodne ploče s keramičkim osiguračima u stanu u stambenoj zgradi sa automatskim osiguračima.