Instalaterski radovi

Pregled i popravak električnih instalacija

Vir


Zamjena ploče sa starim osiguračima (8 komada) i satom za nove osigurače i novu kutiju - ploču. Molim tko može što hitnije,radovi u tijeku. Trebala bih priključak novog kombiniranog štednjaka na gradski plin. Tražim majstora za popravak i uvođenje električnih instalacija. Molim kontakte izvođača koji bi mogli postaviti ventilator u prostoru WC-a (površina 2 m2). Koristio bi se nadžbukni ventilatorski kanal da se ne kopaju pločice. Taj ventilatorski kanal bi kod prozora ulazio u zid te izlazio na vanjski dio zgrade. Sam ventilator bi bio bliže vratima te se palio na istu utičnicu kao i svjetlo u WC-u.
Radi lakšeg snalaženja, šaljem sliku dijela (fotografija.jpg) gdje bi bio izlaz na vanjski dio zgrade (prije sada obrađenih špaleta) kao i skicu prijedloga sustava (skica.png).
Stan je nedavno renoviran. Trebam električara za zamijenu prekidača za paljenje bojlera i svjetla ispred kupatila. Trebam električara, provjera električnih instalacija i zamjena starih utičnica. Treba mi postaviti 6 stropnih lampi na posteću ispravnu instalaciju. Lampe i žarulje sam kupila. Potrebno je postaviti ogledalo na ormarić u kupaonici (ušerafiti) i spojiti na struju.