
Pregled i sanacija krova
Cargovec
Trebam krovopokrivača za opšav i popravak dimnjaka, pala je betonska kapa sa dimnjaka i razbila crijep na krovu koji isto treba sanirati. Poziv za dostavu ponuda za izgradnju dvije poluugrađene stambene zgrade. Trenutno smo u postupku ishođenja građevinskih dozvola. Zgrade bi se mogle graditi s faznim pomakom.
Zgrada 1_S (sjeverna) je na parceli površine 347 m2, ima GBP 345 m2 zatvorene i 77 m2 otvorene površine (LBT), NP je 284 m2 zatvoreno i 70 m2 otvoreno (LBT), tlocrtna izgrađenost je 139 m2, prirodni teren je 122 m2, visina zgrade P + 1 + Pk (oblikovano ravnim krovom), s 4 stana, te 4 PGM.
Zgrada 2_J (južna) je na parceli površine 390 m2, ima GBP 354 m2 zatvorene i 139 m2 otvorene površine (LBT), NP je 286 m2 zatvoreno i 132 m2 otvoreno (LBT), tlocrtna izgrađenost je 153 m2, prirodni teren je 171 m2, visina zgrade P + 1 + Pk (oblikovano ravnim krovom), s 4 stana, te 4 PGM.
Planirani početak gradnje siječanj - ožujak. Željela bih promijeniti krov na postojećem objektu. Molim ponudu. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje prizemnice GBP 127 sa gornjom dekom, klasična gradnja, zanima me cijena za visoki roh bau i cijena za ključ u ruke. Podno grijanje sa dizalicom topline. Zamjena krova uz dizanje nadozida, adaptacija dimnjaka i izgradnja vanjskih stepenica za kat. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, postavljanje šindre na šindru. Zanima me okvirni izračun za izgradnju garaže dimenzija 7.7 m x 6.5 m, visina 4 m s vašim materijalom (cigla, krov, drvene grede, lim).