
Pregled i sanacija krova
Dubovica
Trebam ponudu za krpanje krovišta (zamjena 15 salonit ploča na krovu). Trebam obnovu krova i idejno riješnje i izradu potkrovlja. Tražim građevinsku firmu za izradu kuće koja ima sve uredne papire, temelj i priključke u zamjenu za kuću i okućnicu. Trebam najam dizalice s košarom. Na staroj kući - pojati, kojoj bi se mogao urušit krov koji je od kamenih ploča trebam usluge dizalice s košarom za skidanje postojećih ploča. Krov je na visini od 6 do 8 metara. Koliko bi koštalo da se zamijeni krov na staroj drvenoj kući?
Radi se o krovu na 4 vode, trebalo bi zamijeniti crijep i letve. Koliko sam vidio hrastove grede su u redu. Krov je otprilike 120 m2. Zanima me koliko bi koštalo da se stavi onaj lim (imitacija crijepa) i koliko su ti isti radovi sa crijepom? Trebam ponudu za izradu ravnog krova.
K.1 Dobava, postava i ugradnja parne brane - Sarnavap® 500E 133,89 m2
K.2 Dobava, postava i ugradnja geotekstila - Sika® Geotekstil 200 100,39 m2
K.3 Dobava, postava i ugradnja hidroizolacije - TPO Folija tipa SIKA Sarnafil® TG 66 debljine 1,8 mm 133,89 m2
K.4 Bušenje otvora za slivnik FI 100 6,00 kom
K.5 Dobava, postava i ugradnja slivnika - Sarnafil® T bočni slivnik FI 90 6,00 kom
K.6 Dobava i razastiranje riječnog oblutka u debljini 10 cm kao balast i zaštitni sloj 13,00 m3
K.7 Dobava i postava pričvrsnih profila od galvaniziranog čeličnog lima - Sarnafil® TPO lim 7 cm 70,00 m1
K.8 Dobava i postava profila od galvaniziranog čeličnog lima - Sarnabar 6mm TPO lim 70,00 m1
K.9 Dobava i ugradnja toplinske izolacije - KEMPOR EPS 150, d=15cm 100,39 m2
K.10 lzrada padnih betona na krovu 100,39 m2 Trebam rekonstrukciju krovišta na obiteljskoj kući. Također trebam strojno žbukanje vanjskih zidova.