
Pregradni zid od knaufa
Dubranec
Trebam ponudu za radove adaptacije, skidanje stare lamperije u potkrovlju, stavljanje knaufa, krečenje. Postavljanje knaufa, dupla laga, zid debljine cc 10 cm, u dvoru na betonskoj podlozi, promjer cca 2,40 m tara puta 1,80 metara, visina cca 2,4 metara, ukupno cca 20 tak kvadrata. Ostavlja se otvor za prozor 60 x 60 i vrata 75 x 200. Sve je u prizemlju kuće na betonskoj podlozi uz zid kuće, bez ikakvih prepreka i zapreka. Prostor čist uredan i ravan za postavljanje. Naravno i pokrov od knaufa na već gore navedenim gabaritima. Trebam majstora za zamjenu knauf zida od kamina koji je trenutno obložen kamenom, cca 6 m2. Trebam ponudu za strojno žbukanje, glazure i knauf. Trebam ponudu za skidanje lamperije i postavljanje knaufa, 15 m2 zida. Trebam ponudu za postavljanje knaufa i laminata. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude.