Adaptacije i radovi u interijeru

Pregradni zid od knaufa

Gornja Šumetlica


Molim ponudu za uslugu zamjene vodilica i postav ca 56 do 60 m2 AFC ploča. Stare gips karton ploče su već skinute. Potrebno mi je postaviti knauf ploče na ravni zid 7,4 x 2,6 m. Na zidu se nalaze na 3 mjesta ukupno 4 utičnice, a na gornjem dijelu razvodne kutije koje moraju biti dostupne. Letve u razmaku od 0,5 m, knauf ploče i stiropor debljine 3 cm su kupljene, ali nema šarafa za letve, šarafa za ploče te završne boje. Bilo bi potrebno:
- porezati karnišne zavjesa za debljinu postavljenog knaufa (postavljene od zida do zida) na jednoj i drugoj strani zida
- postaviti letve kao podlogu
- postaviti ploče
- gipsati spojeve
- gletati zidove
- izbrusiti zidove
- pobojati dogovorenom bojom. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, odnosno krpanje rupe u zidu od knaufa, otprilike 100 cm dužine sa 30 cm širine. Trebam ponudu za postavljanje knauf ploča na strop od 60 m2, naš materijal. Trebam ponudu za gipskartonske radove, skidanje i postavljanje novog knaufa na strop od wc-a od 5 kvadrata. Zamijenio sam vanjsku stolariju na kući. Potrebno mi je sada sa unutrašnje strane obraditi špalete i ugraditi klupčice. Ima 10 otvora, cc 35 metara špaleta. Potrebno mi je zatvoriti izlaz u potkrovlje knaufom. Gletanje i bojanje, navlačenje mrežice na 2 zida potrebno nam je odmah a ima još posla, jednu prostoriju treba obložiti gips tablama te isto gletanje i bojanje te prostorije.