Gradnja, grubi radovi

Pregradni zidovi

Donje Dvorišće


Trebam uslugu da mi se ugradi 1 PVC prozor na mjesto starih, ozida zid i polijepi izolacijski stiropor na unutarnje zidove. Radi se o zidanom balkonu koji je zatvoren lamperijom i drvenim prozorima. Potrebno u stanu odvojiti spavaću sobu od dnevnog boravka (na podu je sada parket, zgrada 2000 g., cigla), odnosno napraviti pregradni zid od 2x1 gipskartonksih ploča (zid debljine 12,5 cm sa vunom i zvučnom izolacijom) i priprema do ličenja te staviti bjela neka uža vrata (cca 70cm), vrata još nemamo. Dimenzije zida bez vrata 9 m2.
Izrada L maske od gipskartonske ploče širine do 20 x 20 cm s ugradnjom aluminijskih šina i pripremom do ličenja ukupne duljine 7,5m x širine 1m
Ljepljenje gipskartonske ploče na zidove visine 270 cm x širine 60 cm tako da kuhinjski elementi visine 207 cm x širine 165 cm x dubine 60 cm izgledaju kao ugradbeni, priprema do ličenja.
U dnevnom boravku koji sada pod parketom i pločicama želim skinuti pločice i nadograditi parket. Stoga je potrebno odljepiti šest dužnih metara parketa i do starog parketa položiti 9 m2 novog parketa, pobrusiti i polakirati. Trebam kompletnu adaptaciju stana. Stan od 75 m2, uklonjeni su svi pregradni zidovi potrebno je izgraditi nove, cigla i dio u knaufu, postavljanje estriha, parketa, stolarije vanjske i unutarnje, vodonstalaterski radovi, centralaški, spušteni strop u cijelom stanu. Trebam ponudu za zatvaranje prostora 3 x 1 m iznad garažnih vrata. Molim ponudu za radove na probijanju vanjskog zida kuće i ugradnju ulaznih vrata. Ujedno, molim ponudu i za gradnju pregradnih zidova s ugradnjom sobnih vrata u iste (2 zida). Potrebni radovi su sljedeći:
1. Trenutni otvor za klizna vrata je dimenzija 190 širina × 200 visina. Trebalo bi dio zazidati da dimenzije budu 100 × 200.
2. Probijanje zida za ulaz u kuhinju (minimalno 70 cm širine × 200 visina)
3. Zazidati jedna balkonska vrata (80 × 200)
4. Prozor koji je trenutno dimenzija 100 (širina) × 140 (visina), treba smanjiti da bude
5. Gradnja zatvorenog ulaza u kuću na prvi kat (na sredini - platou - postojećih unutarnjih stepenica s dva kraka). Dimenzije otvora za pvc vrata s gornjim prozorom su 100 cm širine × 270 cm visine
6. Pregrada siporeksom (10 cm), između dva unutarnja zida, dimenzije cca 150 x 250 cm.
Svjesni smo da se cijena materijala i radova ne može odrediti bez prethodnog izlaska na teren. No, ukoliko je moguće, molimo da ponudite barem okvirni cjenovni rang za navedeno. Trebam ponudu za građevinske radove. Potreban je popravak ciglenog zida (ispod krova) nagnutog u potresu.