
Pregradni zidovi
Podgorje Bistričko
Trebam ponudu za građevinske radove: fasada vanjska i krov, pregrade unutrašnje, kupaona, grijanje, bazen vanjski. Adaptacija garaže od 38 kvadrata u apartman. Ponuda za sve radove. Spajanje kanalizacije, spajanje vode, struje, izrada wc-a, zidova, krova i sve ostalo. Postojeća građevina ima amaterski dovedenu struju, zidovi su u lošem stanju kao i postojeći krov. Dakle sve bi trebalo promjeniti i dovesti u red. U prilogu je nacrt. Možda bi bilo nekih manjih izmjena u rasporedu prozora i vrata no idejno i po mjerama je to kako bi trebalo biti. Radovi ne bi krenuli prije sljedeće jeseni. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati. Trebam ponudu za žbukanje kupaone i izradu manjih prezida. Trebam ponudu za rušenje zida (dimnjak) iza vrata od dnevnog boravka i micanje tih vrata, micanje svih okvira i vrata (mali hodnik, kuhinja, klizna vrata iz blagavaonice). Zatim treba napravit pregradni zid između kuhinje i blagavaonice, rezanje nosivog zida. Trebam ponudu za unutarnje građevisnke radove 80 m2. Pregradni zidovi, instalacije, podovi, pločice, 4 kupaone, 2 kuhinjice.