Gradnja, grubi radovi

Preslagivanje crijepa

Banjole


Trebam ponudu za promijenu i čišćenje oluka. Trebam majstora za sanaciju prokišnjavanja krovnog prozora. Potpuna adaptacija ili prerada standardnog krova na 4 vode u ravni krov. Stanbena površina 125 kvadrata, molim ponudu. Prenamjena tavana u stambeni prostor: demontaža stare drvene konstrukcije i crijepa (140 m²) te izrada kosog ytong krova u istoj kvadraturi (dvije vode), pokrivanje novim crijepom uz standardne izolaterske i limarske radove. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, promjena kupa. 1. Potrebno je poduprijeti deku dnevnog boravka sa čličnom gredom. Prostorija je cca 6 x 6. Problem je jer se osjeti podrhtavanje deke kada se malo jače poskoći po gornjem katu, zbog velike površine deka je legla cca 4- 5 cm. Molim ponudu.
2. Fasada 360 m2. Molim ponudu za po m2 posebno za ruke, posebno za materijal.
3. Krovište. Zamjena postojećeg crijepa (cca 170 m2) i izrada lođe na 1/3 kuće veličina lođe cca 4 metra i skračivanje vanjskog krovišta za 40 cm.
Također postoji potreba za dodatnim radovima (izolacija, parking, garaža i sl.) što ide u kasnijoj fazi. Kada bi mogli početi raditi ukoliko se dogovorimo? Trebam izvođača za limarske i krovopokrivačke radove na kući. Pokrivanje krova kuće na postojeću šindru stavljaju se kontra letve, letve i krovne ploče Gerard ili Novatik bez posipa. Izrada ostale limarije kao što su vjetarlajsne, podložni limovi, žljebovi, cijevi itd. Kvadratura krova je cca. 200 m2.