
Preslagivanje crijepa
Kupjak
Trebam ponudu za izradu ravnog krova. Na kući tlocrtne površine 85 metara kvadratnih potrebno je ukloniti kosi krov (potkrovlje je sada uređeno), nadozidati zidove do visine 2.60 m s dvije strane (s prozorskim otvorima), nadoziati s bočne strane dio kosine, te postaviti novi ravni krov. Molim ponudu. Trebamo oluk na garaži, otprilike 8 x 4,5. Trebam majstora za bojanje crijepa. Tražim osobu ili više njih za čišćenje oluka na zgradi. Trebamo ponudu. Nakon nevremena, potrebno je na kući u nizu postaviti cca 3 - 5 m2, šindre na krovištu. Dakle radi se o tome da je na krovištu na par mjesta vjetar odnio šindru i potrebno je te dijelove pokrpati. Posjedujemo novu šindru za montažu, a ostalo potrebno za lijepljenje ne. Molim ponudu za takve radove. Trebam ponudu za nadstrešnicu betonsku s kupama, veličina 25 - 30 m2. Za natkrivanje dvora ispred privatne kuće. Početak radova od sada pa kroz mjesec dana. Trebam ponudu za gradnju kuće prema troškovnicima i glavnom projektu u prilogu. Ukupna površina objekta: 171 m2. Tip gradnje: Klasična gradnja, posjedujem građevinsku dozvolu. Želim ponude za niski roh-bau (zemljani radovi, hidro izolacije, toplinske izolacije i građevinski radovi).
Tlocrtne dimenzije 7,83 m x 13,93 m x 11,17 m x 11,43 m. Katnost kuće je suteren i prizemlje, etaže su raspoređene kaskadno da slijede liniju terena. Djelomično ukopana (suteren) u teren koji je u nagibu, a sljeme asimetričnog dvostrešnog krova je paralelno sa slojnicam terena. Više info o projektu (Mapu Glavni projekt i druge mape) po dogovoru donesem osobno ili šaljem mailom zainteresiranim strankama.
Početak gradnje odmah po dogovoru tj. kako vremenski uvjeti dozvole.
Moguć dogovor za više faze izgradnje (visoki roh-bau ili ključ u ruke). Za sve dodatne informacije me možete nazvati ili poslati email.