
Preslagivanje crijepa
Markovo Polje
Trebam ponudu za adaptaciju krova na stambenoj zgradi. Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova na kući:
1. Stiropor fasada 12 cm, silikat 2 mm. - 150 m2
2. Sokl 25 m2 - završno teraplast
3. Obloga podgleda krovišta (streha) širine 70 cm CD i UD profilima te vlagootpornim Knauf gips pločama (ne aquapanel), završno silikat 2 mm. Ukupno 31 m1
4. Izrada vanjske stropne drvene konstrukcije na krovu terase dimenzije 3,60 x 3,00 m. Potrebno montirati fosne 5x20 x 400 cm, s gornje strane OSB ploče 18 mm te ispuna 20 cm vune i s donje strane montirati spušteni strop s dodatnih 5 cm vune.
5. Probijanje vrata 80 x 200 u vanjskom zidu te obrada špaleta gips pločama i alu kutevima.
6. Obloga kosina krova u prostoru iznad terase gips pločama i profilima s 25 cm vune.12 m2.
Kuća je prizemnica s potkrovljem, dvostrešni krov s lastinim repovima. Trebam ponudu za zamjenu plastičnih žlijebova i odvoda sa pocinčanom smeđom limarijom za dvije strane krova od crijepa u dužini od dva puta po 7 metara. Trebam ponudu za krovopokrivačke i limarske radove, potrebna je izrada novih slivnih odvoda. Trebam majstora za krov. Vjetar je u nevremenu pobacao crijepove te bi trebalo sanirati krovište kuce da ne prokišnjava. Trebam ponudu za izradu drvene nadstrešnice za konje, s pripremom temelja za stupove, veličine 50 m2, bila zatvorena s tri strane, krov limeni ("na jednu vodu"), visine 3,0 m na najvišem dijelu. Nadstrešica bi trebala biti građena prema pravilniku o jednostavnim građevinama za koju nebi trebala uporabna dozvola. Trebam ponudu za rohbau i/ili ključ u ruke za gradnju dvojne kuće. Planirani početak gradnje je 10 mjesec.