Preslagivanje krova i zamjena crijepova
Ivanovec
Imamo potrebu za izgradnjom vanjskog dimnjaka za plinski kondenzacijski bojler. Ugrubo visina dimnjaka je 25 m. Dodatno bi napomenula da je izvedba kroz kortil stoga će dimnjak vjerojatno trebati slagati sa špage. Molila bi informativnu ponudu te rokove izvedbe na mail. Treba krovopokrivača za popravak krova. Trebam ponudu limara za krov. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće površina 230 m2, prizemnica s galerijom u potkrovlju.
Detaljnije opisano u prilozima. Ukratko, gradi se nova kuća, građevinska dolazi do kraja 3. mjeseca. Predloženi početak radova 5. mjesec, predviđeno trjanje radova 2 - 3 mjeseca, gradnja do krova, mogučnost i unutrašnjih radova.
Osim temelja za kuću ima i betoniranja okoliša, septička jama, vodovodno okno, klasična gradnja s termo blokovima, kuća ima potkrovlje za koje je potrebno postaviti grede. Krov je dvostrešan, limeni. Za ostale detalje pogledajte priložene nacrte. Ponudu potrebno razdvojiti na betonski dio, zidove kuće te tesarski dio (potkrovlje). Ponuditi i žbukanje, estrih i fino zaribavanje.
Molim ponudu koja uključuje radove I material. Moguće razne varijante izvođenja radova (npr. samo betonaža, samo zidovi i krov…)
Za sva dodatna pitanja pogledati u dokumente u prilogu ili me nazvati.
LP
Ivan Juratek Oluk na mobilnoj kućici prelijeva vodu na dva mjesta. Voda ulazi u mobilnu kućicu, trebam majstora za popravak. Tražim majstora, potrebno je presložiti kupe i zamjeniti razbijene. Trebam krovopokrivača za 101 m kvadratni krova. Letve su na krovu, potrebno je još dodatno zabiti čavle, pokriti sa crijepom, sljemenjacima, snjegobrane postaviti.