Preslagivanje krova i zamjena crijepova
Križpolje
Trebam ponudu za zatvaranje pola balkona na zadnjem katu zgrade (6. kat) uz izvedbu krova od panela i bočnih stijena. Prije početka radova potrebno je skinutu postojeću fiksnu konstrukciju tende (pričvršćeno vijcima).
Dimenzije prostora za zatvaranje su 6 x 1 x 2.5 m (Širina x Dubina x Visina na dijelu uz zgradu). Taj prostor bi sa jedne strane imao vrata, s nasuprotne vratima bi bila zatvorena stijena (pola visine vrata), a od naprijed bi bili prozori s izo staklima (4 komada, kao na slici primjera od susjeda). Konstrukcija bi bila bijele boje.
U privitku upita sam stavio slike:
1. Balkon gore.jpg - slika prostora koji se zatvara
2. Balkon dolje_1.jpg - slika balkona odozdo (zoom najgornjeg balkona)
3. Balkon dolje_2.jpg - slika odozdo
4. Balkon primjer_1.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (lijevo)
5. Balkon primjer_2.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (desno; ovdje je staklo bočno, a kod mene bi bilo zatvoreno)
6. Balkon primjer_3.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (odozdo) Potražujem ponudu za popravak krova. Na krovu je bura dizala i olabavila neke kupe. Potrebno ih je ponovno pričvrstiti. Krov je veličine ca. 150 m2. Curi krov kraj krovnog prozora, trebam majstora za popravak. Zamjena jedne odvodne cijevi s krova (voda kad je kiša izlazi izvan cijevi na samom vrhu tj. kod spoja sa izlazom iz krova). Farbanje krovne limarije. 1. Izrada termofasade od stiropora debljine 10 cm. U cijenu uračunati skelu, rad i sav potrebni materijal. Fasade ima 132 m2.
2. Izrada termoizolacije negrijanog zida prema garaži od stiropora debljine 10 cm. Ucijenu uračunati potreban materijal i rad. Površina zida je 22 m2.
3. Termoizolacija negrijanog stropa prema prostorijama podruma stiroporom debljine 10 cm. U cijenu uračunati potreban materijal i rad, površina stropa je 48 m2.
4. Izrada termoizolacije kosog krova kamenom vunom u dva sloja, između rogova i preko rogova. Slojevi su po 14 cm debljine te potrebnim parnim branama i paropropusnim - vodonepropusnim folijama. Preko gotove izolacije postaviti knauf ploče. U cijenu uračunati rad i potreban materijal. Površina je 65 m2
5.Nabavka i postavljanje prozorskih klupčica, kamenih debljine 3 cm a širine 27 cm. Dužine su 2,35 m 2 kom, 1,36 m 1 kom, 1,10 m 1 kom, 0,95 m 1 kom, 1,40 m 2 kom, 0,90 m 1 kom i 0,85 1 kom. Na maloj vikendici treba postaviti žljebove na krovu. Trebam krovopokrivača za pokriti terasu sa limom. Površina terase oko 35 m2. Majstore tražim iz bliže okolice. Molim i cijenu radova po m2.