
Preslagivanje krova i zamjena crijepova
Mrzlo Polje
Pošto na krov uskoro dolazi konstrukcija solarnih ploča trebalo bi jedan dio krova, greda, podložit da ne dođe do ulegnuća greda. Trebam prekriti kuću, tj. treba skinuti stari crijep, podaskati i poletvati krov, staviti novi crijep te promijeniti oluke, ima oko 120 do 130 kvadrata. Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova umjesto postojećeg krovišta (crijep mediteran) uz nadogradnju dvije nadstrešnice i promjenu djela postojeće drvenarije. Trebam ponudu za promjenu krova i limarije komplet 80 m2.
Molim za nasvjet koji kritinu preporučujete gdje je jaka bura? Potrebno je na drvenoj kučici dograditi jednu prostoriju cca 3 x 3 m, produžiti krvov izrađen od lima. Prema dogovoru, prostorija može biti izgrađena od cigli i obložena drvom sa vanjske i unutarnje strane. Ista bi imala dva prozora. Molim informativnu ponudu za zamjenu dijela deke te izradu krova preko ukupne površine deke. Ukupna površina deke je 47 m2, a debljina cca 8 cm. Od toga treba zamijeniti 33 m2 (treba zamiijeniti dio koji se ulegao i pod kojim su počeli pucati zidovi i ukloniti betonirani krović koji se izdiže iznad ostataka deke te zatvoriti rupu). Preko cijele deke išao bi klasični jednostaniji krov sa žlijebovima, bez dasaka i folija za izolaciju.
Napominjem da pristup kamionom nije moguć skroz do kuće (kamion se može parkirati uz cestu i onda treba ručno nositi materijal 8 metara do kuće). Kuća ima prizemlje i jedan kat s terasom. Ukoliko je vaša informativna ponuda u skladu s mojim očekivanjima, detalje bi dogovorili na licu mjesta u dogovorenom terminu. Trebam ponudu za izradu drvene kuće 4 x 6 m debljina daske 2,5 cm impregnirana. Debljina kamene vune 10 cm osb ploče unutarnji 12 mm, limeni krov sa filcom. Krov terba biti na dvije vode, ulazna vrata, jedan prozor 100 x 100 sa šarapoljakama i jedan 50 x 50.