Adaptacije i radovi u interijeru

Preuređenje kuhinje

Karlovačka županija


Zainteresiran sam za postavljanje pločica na podu površine 40 m2 uz eventualno postavljanje podnog grijanja, adaptacija postojećeg dimnjaka u kamin, bojanje zidova. Molio bih pošaljite mi ponudu za postavljanje fermacel ploča (1500 x 500 x 20) u dnevnoj sobi, 21 m2, te sve pripremati za postavljanje parketa. Sada je u sobi postavljen parnel parket na estrih 7 cm (2 cm izolacija i 5 cm estrih koji je ispucao. Trebalo bi ga pregledati pa eventualno postaviti novi, postavljen je prije 40 god. Isto tako trebalo bi učiniti bojanje sobe. Ako ste zainteresirani najbolje bi bilo doći pogledati na licu mjesta. Trebamo ponudu za renoviranje 8 kupaonica (skidanje kade, montaža nove tuš baterije, montaža niske kade i postava panela preko pločica) tražimo majstore. Trebamo kompletnu renovaciju i proširenje kupaonice. Bilo bi dobro sa radovima početi čim prije. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice - postavljanje podnih i zidnih pločica, po potrebi zamjena instalacija, postavljanje novih elemenata. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na vanjskoj kupaoni, kompletnu sanaciju iste, hidroizolaciju u šupi i još dodatnih keramičarskih radova.
Svakako je potrebno se čuti i objansiti.