Preuređenje kupatila
Šemovci
Trebam ponudu za bojanje zidova i popravak stropa restorana. Ukupna površina zidova koje bi trebalo obojiti je oko 2.000 m2 od toga: 1. 1800 m2 bojanje ukoliko je moguće koristili bi svoj materijal (boju).
2. trebali bismo popraviti strop restorana (ukloniti oštećene gips ploče), postaviti nove, zatim popraviti fuge (gletanje) i onda farbati, cca 10 m2 gips ploča za promjenu. Također ima još nekih 200 m2 za farbanje. Početak radova što je prije moguće. Trebalo bi izbacit kadu, postavit kanalicu i pločice na mjesto gdje je bila kada. Zanima me zidarska obrada oko pvc prozora. Prozori su ugrađeni 2018. godine i odrađena je i zidarska obrada ali su od tada nastala određena oštećena. Sa vanjske strane (napominjem da živimo na 11. katu) ostala je vidljiva pur pjena a rekla bih i stiropor, nisam sigurna. Vidim da je kod drugih to uredno pokrpano pa vjerujem da ne mora biti tako bez obzira na visinu.
Trenutna situacija je da su zidovi popucali najviše oko kutija sa roletama. Također nam kroz kutije puše kada je jak vjetar. Po upitu mogu poslati slike i sve što treba. Soba 1 - 3 prozora, soba 2 - 2 prozora, soba 3 - 2 prozora i balkonska vrata, kupaonski i kuhinjski prozor. Molila bih da se zainteresirane jave s ponudama ili za daljnji dogovor. Trebam ponudu za radove adaptacije 40 m2 stana, zidovi, knauf - strop, voda, struja. Trebam popravak kupaonskih pločica na par mjesta u kupaonici i neke sitnije radove po maloj garsonjeri: zamjena utičnica, svjetla-lustera, stavljanje tapete na jedan zid, slaganje nekoliko polica / ormarića. Trebamo završne zidarske radove nakon ugradnje protuprovalnih vrata za stan u stambenoj zgradi i ugradnju kamenog praga. Dimenzije ugrađenih vrata su 200 X 100. Trebam ponudu za uređenje stana od 40 m2.