
Preuređenje poslovnog prostora
Finčevec
Imam 3 mala zida s kojih se ljušti boja zbog vlage, cca 3 m2, koja treba pogletati, staviti mrežicu i pofarbati u bijelo. Obim posla je 3 dolaska u trajanju od oko 1,5 sat. Radi se o lokalu u centru grada i radovi su mogući u jutarnjim satima između 7 i 9.15. Molila bih nekoga tko je pedantan i uredan u radu. Trebam uređenje kompletnog kata kuće. Trenutno je gore roh bau, znači treba ići knauf, staklena vuna, provlačenje cijevi za centralno grijanje tj. treba mi kompletno uređenje da se s nekim vremenom gore može preseliti. Površine je 120 kvadrata, ukupno je 8 prostorija, od čega bi bilo 2 kupaone, 4 spavaće sobe te ostale 2 sobe kao spremište. Molio bih da mi na mail pošaljete okvirnu ponudu s materijalom i radom te s radom bez materijala.
Najbolje bi bilo da se to dođe pogledati ali je problem što sam u Njemačkoj do 3 mjeseca, kada bi odmah krenuo sa uređivanjem prostora, ali svejedno molim da pošaljete okvirne ponude da znam koliko bi me to sve skupa koštalo? Trebam ponudu za sređivanje vanjske vlažne šupe (vanjska izolacija nije moguća), dotrajali zidovi, rupa u podu. 235 visina, 260 dužina, 230 širina. Trebali bi knaufera za provjeru i popravak kazete u koja ide klizna vrata (skinuta su trenutno) i stavljanje / bušenje 3 karniše na prozore i montiranje ogledala na zid (bušenje). Postavljanje pločica, zidne i podne, ugradnja tuš kade. Trebam ponudu za radove adaptacije:
1. Demontaža kuhinje i pločica na zidu, demontaža kupaone (površine oko 6 m2) i rušenje pločica, odstranjivanje poda - laminata (oko 40 m2) položenog na keramiku i parketa (oko 20 m2), rušenje manjih dijelova iz knaufa i drveta, odvoz otpadnog materiala.
2. Štemanje za djelomično pomicanje vodovodnih i elektro intalacija, kitanje, brušenje i bojanje zidova, stan ima oko 65 m2, visine zidova su od 1,7 do 3 metra (potkrovlje).
3. Polaganje keramike i ugradnja sanitarija u kupaoni (WC, kada, lavabo). Trebam izvođača građevinskih radova za uređenje interijera, vodoinstalaterski i keramičarski radovi, za renovaciju kupaone. Demontaža tuš kabine, umivaonika, WCa, pločica i sve na novo, remontaza bojlera + ugradnja kliznih vrata umjesto standardnih. Kupaona je mala, 170 x 210, tuš kada je 170 x 80, osim tuš kade mali umivaonik i wc i vešmasina. Ima dovoljno prostora za sve, pogotovo sa novim kliznim vratima.
Tuš kadu sam nabavio, ostale sanitarije trebam kupiti, to mogu ili ja ili preko vas; novi umivaonik sa zrcalom, novi wc i kotlić (ne ugradbeni), osim toga i prerada instalacija zbog pomicanja vešmašine. I plocice nove naravno. Odvod vešmasine ide u pod i ima neki odušnik, to je prijašnji vlasnik radio, taj odvod s odušnikom je pored tuš kabine i nisam siguran spajaju li se odvodi pa jedna cijev ide u vertikalu ili nešto drugo. Sve možda ide u novi ventilacijski motor. Nova lampa, po mogućnosti i dorada instalacije struje za lampu da i zrcalo iznad umivaonika ima pozadinsko ambijentalno svijetlo na prekidač.
Staklena stijena za tuš kabinu išla bi naknadno sa jednom firmom, tako da to ne treba. Osim ako bi išlo u neku dobru cijenu. Po mogućnosti u najkraćem roku.