Adaptacije i radovi u interijeru

Preuređenje poslovnog prostora

Svetičko Hrašće


Željeli bismo maknuti sa stropa kvadrat od knaufa s LED rasvjetom (slike u prilogu) i umjesto toga ostaviti samo priključak za luster (i klasičan ravan strop). Molim ponudu i vremensku procjenu izvođenja radova. Tražimo izvođača, keramičar i knaufer za izvođenje radova na obiteljskoj kući samo ruke, materjal osigurava investitor. Keramika cca 350 m2, knauf cca 210 m2 plafona izrada na direkt nosače, pripremiti do bojanja u izvedbi Q3, knauf zidovi cca 250 m2, priprema već gotovih zidova do bojanja u izvedbi Q3, knauf poljepiti špale oko prozora i pripremiti za bojanje. Vrijednost radova dogovorena fiksno.
Isplata po provjerenim i izvršenim radovima. Važna napomena: neka nam se javljaju isključivo majstori koji će raditi taj posao a nikakvi posrednici koji prodaju posao dalje. Cijena fiksna i nema nikakvih povećanja niti dodatnih radova. Sistem viđeno - prihvaćeno - odrađeno, provjereno - isplaćeno. Za izvođace koji nisu iz šire okolice lokacije, postoji mogućnost smještaja po razumnoj cijeni. Trebam ponudu za uređenje rohbau poslovnog prostora veličine 48 m2, do sada nije bio u funkciji, prizemlje stambene zgrade.
Trebamo kompletno uređenje do faze useljenja. Knauf zidovi i pregrade stijene, viseći strop, keramika na podu, toalet, plinski bojler radijatori, struja sa projektom , PC mreža, klima. Namjena prostora je ured. Renovacija kupaone od 8 m2, skidanje starih i postavljanje novih pločica. Postavljanje tuš kade i ostalih kupaonskih elemenata, krečenje 35 m2 + vrata i štokovi. U stanu na 2. zadnjem katu ispod deke zbog curenja vode otpala je žbuka sa stropa cca 3 m2 (2 500 mm x 1 300 mm). Želio bih da se to sanira sa knauf vodootpornim pločama. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije terasa. Na prvom katu objedinjavanje odvojenih terasa u jednu veliku, tu će biti potrebno rušenje zidića i zidanje novog, skidanje pločica i stavljanje novih, hidroizolacija, niveliranje različitih nivoa itd.
U prizemlju renovacija kuhinje i dnevnog boravka. Tu bi se radilo o rušenju zida, skidanju i stavljanju novih pločica i uređenje zidova. Trebam u obiteljskoj kući urediti 2 prostorije koje će sadržavati malu kupaonu, kuhinju i prostor za spavanje. Zahvaljujem na ponudi.