
Priprema terena i postava tlakavaca
Vugrovec Donji
Trebam ponudu za gradnju kuće. Iskop i izrada temelja za panelnu ogradu ukupne dužine 120 metara te mogućih dodatnih cca 50 metara. Matrijal (šljunak i cement moj). Molio bi ponude na navedeni mail ili putem Viber, Whatsappa. Trebam ponudu i majstora za građevinske radove, koji bi radio betonski dio ograde (kopanje + zidić), ili netko tko bi napravio sve (i betonski dio i elemente ograde + dvoja ulazna vrata). Radi se o cca 25 metara dužine. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je izraditi:
-parapet za ogradu između dvije parcele, duljine 7.5 m, visine 1 m, debljine 0,20 m
-parapet za ogradu na dnu dvoriša, duljine 8 m, visine 1 m, debljine 0.20 m
- rampu za ulaz osobnim vozilom, potrebno napraviti prvi dio, u L jer je sa jedne strane postojeći potporni zid, u ravnini sa prometnicom, 3 m duljine i 4 m duljine zid, visina cca 1.5 m i nasuti i sabiti. Zatim napraviti kosinu sa nasute 1.5 m visine do potojećeg nižeg terena cca 5 m duljina kosine.
Pristup moguć sa manjim bagerom do širine 2.5 m i moguć je pristup kamionom. Popločavanje 50 m2 vrta betonskim pločama:
- skidanje 50 m2 travnate površine u dubini 10 cm
- nasipavanje šljunka i pijeska, ravnanje površine
- postavljanje betonskih ploča od 3 cm u pijeskovito tlo
- završni radovi
Molim ponudu s navedenim potrebnim materijalom za pripremu + ruke, bez betonskih ploča. Mogućnost smještaja za izvođače. Trebam ponudu za gradnju kuće od 400 m2 s podrumom, samo grubi građevinski radovi. Molim ponudu za izradu škarpe dužine 20 metara. Zid škarpe je kos na jednom kraju visok 2 m, a na drugom 1 m. Tlo temelja škarpe je zemlja.