Projektiranje objekata
Krapje
Trebam ishodovanje građevinske dozvole. Treba mi građevinska dozvola za kućicu od 40 m2. Planiramo izgraditi planinsku kuću iskoristive površine 45 kvadrata s potkorvljem. Potrebana nam je izmjena glavnog projekta. Posjedujemo lokacijsku informaciju kao i glavni projekt no za bitno veću građevinu koja nama ne odgovara. Trebam arhitekta za projektiranje stepenica (stubišta), dogradnja izvana. Zanima me okvira cijena i vrijeme izrade (projektiranja) stepenica (s mjerenjem i uvidom na licu mjesta).
Trebam kompletnu dokumentaciju za dobivanje građevinske dozvole za dogradnju izvana stepenica (zaatvoreno stubište do visine prvog kata obiteljske kuće). Kuća ima sve potrebne dozvole. Trebam statičku procjenu / projekt za nadstrešnicu za dva auta. Nadrstrešnica bi se napravila od čeličnih pravokutnih cijevi, a krov bi bio od leksana debljine 10 mm. Ideja je da leksan ide skoro pa skroz do poda, dakle da se savija po obliku konstrukcije.
Imajte na umu da nadstrešnica nužno ne mora biti široka 6 m, pogotovo ako će to predstavljati neki statički problem ili iziskivati dodatne stupove, jako debele cijevi ili sl.
Trebao bi statički izračun / projekt u kojem će pisati kojih dimenzija bi trebale biti čelične cijevi / grede i čelična sajla, koliko nosivih dijelova konstrukcije bi bilo potrebno i kako veliki trebaju biti temelji na koje će se montirati ta nadstrešnica. Također, ako smatrate da kut konstrukcije ili neki drugi njen dio mora biti drugačije izveden, slobodno dajte svoje stručno mišljenje. Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole te koliki je trošak za građevinske radove gradnje objekta po m2, konkretno ca 140 m2. Trebam ishodovanje lokacijske i građevinske dozvole.
Zemlja je trenutno oranica ali je u prostornom planu predviđena za gradevinsko zemljište i izgradnju. Predstavljam razvojnu grupu zainteresiranu za pokretanje stambenog projekta. Tražimo tvrtku koja može upravljati cijelim procesom od prenamjene zemljišta do izgradnje. Usluge koje nas zanimaju uključuju:
Prekvalifikaciju zemljišta (iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište)
Geodetske usluge i parcelaciju
Arhitektonsko planiranje i projektiranje (3 kata / 6 stanova / ukupna visina 11 m)
Ishođenje građevinske dozvole i komunikacija s lokalnim vlastima
Pravna podrška tijekom cijelog procesa
Opcionalno: izgradnja i upravljanje projektima
Podaci o nekretnini: Stambena zgrada s više stanova.