
Projektna dokumentacija za gradnju
Hruševec
Izrada projekta i ishođenje građevinske dozvole za proširenje balkona. Renovirao bih staru kamenu kuću za iznamljivanje turistima te tražim arhitekta koji mi može poslati ponudu za idejno rješenje i dodatno za sve potrebne nacrte po kojima će se raditi adaptacija / renoviranje.
Kuća je vrlo stara, u njoj se ne živi. Kako možete vidjeti prema slici kuća ima 2 kata, u donjem katu bi napravili kuhinju i dnevni boravak a u prvom katu bi bile sobe za spavanje. Krov treba ga obnoviti i izvana treba biti fugirana.
Pošto je mjesto blizu MTB staza mogao bi se nadograditi dodatni dio za teretanu i za malu saunu a izvana bi napravili i mali bazen. Trebam ponudu arhitekta za individualno planiranje i dozvole (engleski / njemački). Trebam ponudu arhitekta za izrada glavnog projekta za prizemnicu. Trebam arhitekta. Imam zemljište i želio bih dobiti građevinsku dozvolu. Za to mi treba arhitekt koji će dizajnirati moju kuću. koja je cijena molim? Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole. Trebamo građevinsku dozvolu kuća će imat cca 90 m2. Trebam uslugu izrade projektne dokumentacije i ishodovanje građevinske dozvole za objekt ukupne površine cca 250 m2, (82 m2 × 3 etaže). Namjena objekta: turističke usluge smještaja.