
Projektna dokumentacija za gradnju
Netretić
Trebam ponudu za izradu građevinske dozvole za kuću brutto površine cca 120 m2, na zemljištu od 993 m2. Tražimo ponudu za izradu idejnog projekta prema našim željama, za ishodovanje "posebnih uvjeta", za kuću veličine oko 60 m2 netto. Dobrodošla je i ponuda za izradu kompletne projektne dokumentacije za građevinsku dozvolu, što će nam trebati za nekoliko mjeseci. Renovirao bih staru kamenu kuću za iznamljivanje turistima te tražim arhitekta koji mi može poslati ponudu za idejno rješenje i dodatno za sve potrebne nacrte po kojima će se raditi adaptacija / renoviranje.
Kuća je vrlo stara, u njoj se ne živi. Kako možete vidjeti prema slici kuća ima 2 kata, u donjem katu bi napravili kuhinju i dnevni boravak a u prvom katu bi bile sobe za spavanje. Krov treba ga obnoviti i izvana treba biti fugirana.
Pošto je mjesto blizu MTB staza mogao bi se nadograditi dodatni dio za teretanu i za malu saunu a izvana bi napravili i mali bazen. Posjedujem parcelu od 700 m2. Želio bih krenuti u pripremu papira za ishodovanje dozvole za gradnju. Moj cilj je 4 - 6 apartmana, ili 4 veća ili 6 manjih, cilj je da idem na neku maksimalnu iskoristivost. Mene interesiraju uvjeti te trebam ponudu. Htio bih da to usporedim s drugima. Trebam sve komplet, idejni projekt, glavni projekt, nadgledanje radova sve do uporabne dozvole. Trebam sljedeće usluge: - statičara za procjenu statike nekretnine - procjena vrijednosti nekretnine - arhitekta za izradu kocepta adaptacije kuće ili rušenje kuće i izrada nove kuće. Trebam ponudu za izradu idejnog projekta za robinzonski turizam na OGUu. Htio bih urušiti postojeću staru kuću građenu prije 1968. godine. Ima uredne papire te bih na istom mjestu izgradio istu prostoriju kuće samo bih dodao da se može dignut tavan. Trebam ponudu za izradu potrebne dokumentacije.