
PVC prozori
Briješće
Trebam ponudu za PVC stolariju. Ulazna PVC vrata jedno krilna / dvobojna antracit-bijela sa metalnom dugačkom kvakom / okvirna dimenzija (110 cm x 210 cm) sa demontažom postojećih i montažom navedenih PVC prozor jedno krilni + roleta (okvirna dimenzija 80 x 140 cm) demontaža postojećih i montaža navedenog PVC prozor dvokrilni + roleta (okvirna dimenzija 120 x 140 cm) demontaža postojećih i montaža navedenog. Trebam ponudu za popravak PVC stolarije. U procesu sam obnove starog stana, zgrada je građena 70-ih godina. Stan je visoko prizemlje, balkon je na visini 1,5 m od tla. U stubištu su 20ak stepenica do ulaza u stan.
Trenutno stanje stolarije je zastarjelo, drvenih okvira i puno propuštanja zraka. Molim izradu ponude za sljedeće: 2x jednokrilni prozor + rolete (gurtna) dimenzija širina 125cm, visina 136cm; 1x jednokrilna vrata, donja polovca u PVC oblozi (sada je staklo) + roleta (gurtna) širine 125cm, visina do prozora 80cm, visina prozora 150cm = visina ukupno 230cm; 1x klizna stijena sa 3 krila, kliznog mehanizma + 1 x roleta za svako krilo (gurtna?) - sveukupno širine 345cm, visine 230cm.
Posebno ponuda za otklopno klizni i podno klizni sistem. Staklo na prozorima je dvostruko dok je na kliznoj stijeni trostruko, ispunjeno plinom, Low-E premaz stakla. - Protuprovalni mehanizam. - Sa vanjske strane (ulične) profil u tamno smeđoj boji, sa unutarnje u bijeloj. - Roleta aluminijska sa unutarnjom kazetom (za kliznu stijenu može biti i vanjska). Demontaža i obrada špaleta u cijeni.
Koja bi bila cijena ugradnje po RAL sistemu? Plaćanje sve unaprijed ili drugo, popust na gotovinu? Odvoz šute i materijala te zamjena klupčica ne treba. Ponude isključivo na e-mail adresu. Molim ponudu za zatvaranje balkona sa pvc prozorima koji imaju rolete i komarnike. Balkon je na jugozapadnom kutu zgrade i nalazi se u prizemlju. Balkon je zidani - nema otvorenu ogradu. Priložena je fotografija sa dimenzijama. Južni otvoreni prostor je dimenzija 2 m širine i 2 m u visinu i nekakav okvirni plan je da se zazida 50 - 75 cm ovisno o dostupnim dimenzijama prozora.
Zapadni otvoreni prostor je isto dimenzije 2 m x 2 m i zapadna strana može biti cijela u prozorima ili se isto može dozidati ovisno o nekakvim standardnim dostupnim dimenzijama prozora. Planiramo i micati balkonska vrata pa molim da se i to uračuna u cijenu zajedno sa uređivanjem tog prostora. Trebam ponudu za demontažu postojećih i montažu novih ALU ili PVC ulaznih vrata (jeftinije opcije). Trenutno su na zgradi PVC, dimenzije okvirno 215 x 120. Trebamo zamjeniti prozor dim 135,5 x 233,5. Izrada alu ili PVC. Trebam ponudu za 6 PVC prozora i 1 ulazna vrata. Dimenzije prozora (jednokrilni) cca 70 * 115, vrata cca 100 * 198. Potrebna je i usluga ugradnje i skidanja starih prozora.